HİDE

Grid

GRID_STYLE
false
TRUE

blog

HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Header Ad

HABERLER

latest

Kağıt Ve Hurdalarla Zengin Görünümlü Mobilya Yaptım!

  Kağıt Ve Hurdalarla Zengin Görünümlü Mobilya Yaptım!  Selam arkadaşım, bugün en sevdiğim projelerden birinin nasıl yapıldığını adım adım g...

 Kağıt Ve Hurdalarla Zengin Görünümlü Mobilya Yaptım! 

Selam arkadaşım, bugün en sevdiğim projelerden birinin nasıl yapıldığını adım adım gösteren bir video hazırladım. Bunu yapmak gerçekten çok kolay. Üç basit malzeme kullandım; gazete, hortum ve demir tel. Sonucunda sağlam ve güzel bir kahve sehpam oldu. Umarım keyifle izlersin ✨

Sizlerde evinizde bir şeyler yapmak ve üretmek hatta para kazanmak istiyorsanız çok zevkli ve kazançlı fikirlerimiz var.. İzlerken bazıları size zor gelebilir ama inanın yaparken göründüğü gibi olmadığını anlarsınız.
Bu tür videoları izlemeyi seviyorsanız lütfen bana bildirin.
Önerileriniz benim için çok değerli. Umarım sabırla izler ve bu işi yapmaya çalışırsınız.
Eminim yapınca çok mutlu olursunuz.
Yapılış Videosunu Buraya bırakıyorum .Daha farklı projelerimi görmek istersen  kanalıma Buradan tıklayıp gelebilirsin.Umarım izlerken keyif alırsın.
Kanalım Becerikli Kadın dostlarım , kendin yap, geri dönüşüm, dekor, dekorasyon, hobi, el işi, örgü, tasarım fikirleri vb. kolay, ucuz, şık ve kullanışlı (uzun yıllar kullanabileceğiniz) videoları izleyebilirsin. Her videomu senin için özenle hazırlıyorum. Benim yapmamı istediğin bir proje varsa, yorumlara yazarsan çok mutlu olurum. Becerikli Kadın kanalını izlediğin için teşekkür ederim.Beni diğer sosyal medya platformlarından takip edebilirsiniz.
INSTAGRAM Tıkla


Youtube Kanalıma Abone Olmayı ve Videolarımı Beğenmeyi Unutmayın!

Beğeni ve yorumlarınıda bekliyorum.Dostlarınla da paylaş..

Hiç yorum yok

Yorumunuz için teşekkür ederim.